Skolēnu brīvlaika nedēļas 22.-23.oktobrī tika aizvadītas pirmā posma spēles U-17 gr. volejbolistēm. Latvijas Volejbola federācija šogad izlēma apvienot divas grupas ( U-16 pievienot klāt vecākajai grupai un izveidot vienu U-17 grupu) . Mūsu sporta skolas komandai spēles notika Rīgas Volejbola skolas zālē ,tika izcīnītas trīs uzvaras pret Minusas Volejbola skolas 1., 2. komandu ,Smiltenes pilsētas BJSS volejbolistēm un viens zaudējums pret Rīgas Volejbola skolas volejbolistēm. Nākamais sabraukums notiks 2.-3.novembrī Limbažos.

Komandā spēlēja : Mairita Volde, Patrīcija Cīrule, Marta Groma, Diāna Kolontaja, Elza Puķīte, Elizabete Skaidrīte Tīmane , Anna Smilga, Anete Mihailova, Beāte Putilova, Loreta Arhipova.

Volejbols U17 2024