Limbažu novada sporta skolas visjaunākās volejbolistes, U-12 (2011.g.dz.) grupas meitenes arī startējušas Latvijas Jaunatnes čempionātā volejbolā.

Pirmais sabraukums meitenēm notika Rīgā. Ceturtdienas pēcpusdienā Rīgas volejbola skolas zālē mums bija jāaizvada četras spēles ar četrām Rīgas komandām. Šī vecuma grupas spēlē uz samazināta laukuma 3:3.

Pirmās divas spēles uzvarējām ļoti viegli, neatstājot pretiniecēm nekāda cerības. Šīs spēles noslēdzās ar limbažnieču uzvaru 2:0.

Trešā un ceturtā spēlē jau jutām sīvāku rīdzinieču pretestību. Pretiniecēm bija liels auguma pārsvars, kas volejbolā spēlē ļoti lielu lomu. Bija jāpārdomā taktika, kā cīnīties pret augumā garākajām meitenēm. Abas spēles bija ļoti saspringtas, taču mūsu meitenes parādīja raksturu, cīņas sparu un ļoti grūtās spēlēs izdevās uzvarēt ar 2:0.

Mājās varējām braukt ar labi padarīta darba sajūtu un laimīgas, spēļu bilance par labu mazajām limbažniecēm 4:0.

Komandā spēlēja: Annija Vēdiķe, Paula Bergmane, Valērija Bogdanova, Emīlija Lubava, Elza Elizabete Lenša un Undīne Skreitule.

Ar padomu meitenēm palīdzēja treneres Inta Mežgaile un Ineta Sprancmane.