5.janvārī Rīgā, viesnīcas Mercure Riga Centre telpās norisinājās Latvijas Dambretes federācijas Gada Sporta laureāta 2022 apbalvojumu pasniegšanas ceremonija.
Pozitīvā un draudzīgā atmosfērā, to papildinot ar muzikālās apvienības “Pipari” muzikāliem priekšnesumiem, tika godināti labākie 2022.gada sportisti visās vecuma kategorijās, dambretes centri un dambretes aktīvisti, balvās pasniedzot LDF īpašos stikla formas apbalvojumus, ziedus, diplomus un LDF jaunizdotās dambretes grāmatas.
Limbažu novada Sporta skolas dambretists Klāvs Norenbergs tika apbalvots kā gada sportists U16 vecuma grupā.
Balvu par mūža ieguldījumu dambretē saņēma mūsu sporta skolas treneris Kārlis Ozols.
Limbažu novada Sporta skola saņēma balvu kā labākais dambretes sporta centrs.
Lepojamies!
LDF Gada sporta laureāts 2022