OC Limbažu sporta hallē (pamatskolai) un Limbažu vidusskolā (vidusskolai) 7.martā notiks top! kausa pirmā posma sacensības Limbažu novadam.

Sacensības top! kausa ietvaros norisinās no februāra līdz marta beigām, lai cīnītos par dalību finālā
16. aprīlī Rīgā. Vispārizglītojošo skolu komandām šādas sacensības notiek jau 19. reizi. Šogad kausa
izcīņas atbalstītājs ir Latvijā lielākais vietējais veikalu tīkls “top!”, kas darbojas kopš 2000. gada.
No februāra līdz martam top! kausa atlases sacensības norisinās 28 teritorijās, iesaistoties 34 novadiem / valsts pilsētām un aptverot gandrīz visu Latviju – no Liepājas līdz Limbažu, Valkas, Balvu
un Krāslavas novadiem. Šajā posmā tiek spēlēts savā teritorijā, noskaidrojot labākās komandas, kas iekļūs finālposmā.
Sacensības notiek četrās vecuma kategorijās. 1. grupa: vidusskolas zēni (2003.-2006. gadā dzimušie),
2. grupa: vidusskolas meitenes (2003.-2006.), 3. grupa: pamatskolas zēni (2007.-2010.), 4. grupa:
pamatskolas meitenes (2007.-2010. gadā dzimušās).

Skolēnu kausa finālposms ieplānots 16. aprīlī Skonto hallē, kas atrodas Rīgā, Emiļa Melngaiļa ielā 1a.
Katrā vecuma grupā ne vairāk par 33 komandām cīnīsies par 1.-3. vietu top! kausā.

Vairāk informācija: https://volejbols.lv/jaunatne/top-kauss/top-kauss/pamatinformacija