Sestdien, 9.aprīlī Liepupes pamatskolā notika Latvijas 74. Skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē. Tajās piedalījās gandrīz 300 jauno dambretistu no visas valsts. 1.-12.klašu skolēni sacentās piecās vecuma grupās.

Sacensībās startēja arī Limbažu novada Sporta skolas audzēkņi. Vislabāk veicās U10 vecuma grupā. 17 komandu konkurencē pārliecinoši ar 34 punktiem (individuāli izcīnīto vietu summa) izcīnīta 1.vieta, kauss, zelta medaļas, diplomi un balvas. 40 punkti un otrā vieta Valmierai, bet Salaspilij 44 punkti deva trešo vietu. Vēl olimpiskajā sešniekā ierindojās Rīga, Cēsis un Bauska ar attiecīgi 48, 86 un 120 punktiem.

Limbažu novada Sporta skolā spēlēja Salacgrīvas vidusskolas 2.-3.klašu skolēni: Katrīna Reiziņa, Gustavs Ķūrens, Mārtiņš Pommers, Marta Grāvīte un Roberts Pommers. Šāds sasniegums minētajiem jaunajiem dambretistiem ir lielākais viņu karjerā. U16 vecuma grupā Sintija Malofeja, Taīda Kalniņa, Diāna Malofeja, Klāvs Norenbergs un Roberts Grišins ierindojās bronzas pozīcijās.

Vissīvākās cīņas notika U19 grupā, kur vienādu rezultātu uzrādīja Rīgas un mūsu sporta skolas komandas. Tikai papildus kritēriji uzvarētāju laurus atdeva galvaspilsētas dambretistiem, atstājot sudraba godalgas Elizabetei Norenbergai, Norai Budreikai, Kristeram Lapiņam, Rodrigo Ābelītim, Artūram Niperam un Mikam Magonem. Individuāli par čempionu, uzvarot visus mačus, kļuva Klāvs Norenbergs. Viņa māsai Elizabetei sudraba, bet Kristeram Lapiņam bronzas medaļa.