Šajā gadā Latvijas Kausa izcīņā volejbolā piedalās divas Limbažu novada Sporta skolas komandas: U-14 un U-19 vecuma grupās.

Kamēr U-14 gaida vēl savu sabraukumu Kuldīgā, tikmēr nedēļas nogalē savu sabraukumu Rīgā aizvadīja U-19 meitenes. Komandas sadalītas 4 apakšgrupās, no kurām tikai 1. vieta tiek lielajā finālā, kas decembra vidū notiks Rīgā.

Mūsu apakšgrupā tika ielozētas komandas no Jelgavas novada sporta skolas un Rīgas volejbola skolas 2. komanda. Pirmajā spēlē tikāmies ar jelgavniecēm, ļoti motivētām meitenēm, komandai, abās līnijās, ļoti spēcīgs uzbrukums. Pretī likām savu spēcīgāko ieroci – aizsardzību. Ļoti grūtā četru setu cīņā svinējām uzvaru. Kā teica jelgavnieču treneris, apsveicot mūs ar uzvaru, tad mūsu aizsardzība uzvarēja viņu uzbrukumu.

Pēc šīs grūtās spēles, neliela atelpa un uzreiz spēle ar RVS meitenēm. Daudz spēka tika atstāts pirmajā mačā, tāpēc šī spēle gāja kā pa celmiem, daudz kļūdām servēs, kļūdījāmies elementārās epizodēs. Pie tam nopietni satraumējās Anete un divas meitenes blokā satraumēja pirkstus, taču nācās izturēt un nospēlēt līdz galam, jo maiņu nebija. Varu tik pateikt paldies viņām par izturību. Galu gala laimīga uzvara 3:1, varējām priecāties, jo esam tikuši lielajā finālā, kur par kausu cīnīsies vien 4 labākās komandas. Atliek sadziedēt traumas un gatavoties izšķirošajām spēlēm.

Paldies meitenēm: Tīnai Graudiņai, Agijai Zeiļukai, Esterei Martinsonei, Viktorijai Dzenei, Betijai Āboltiņai, Marijai Luīze Trezunei, Anetei Kalniņai , Justīnei Semjonovai.

Kopā ar komandu bija treneres Inta Mežgaile un Mārīte Sakārne.