Ar turnīriem ātrspēlē un ātrajā dambretē Turcijas pilsētā Antālijā noslēdzies pasaules čempionāts jauniešiem 100 lauciņu dambretē un atkal teicami nostartēja Latvijas jaunieši. Čempionātā ātrajā dambretē, kurš norisinājās 5.novembrī un kopumā startēja 203 dalībnieki no 17 valstīm, Latvijas jaunieši izcīnīja astoņas godalgas – divas zelta, divas sudraba un četras bronzas.

Teicami rezultāti  U16 vecuma grupā, kur zēniem 24 dalībnieku konkurencē ar iegūtajiem 12 punktiem no 18 iespējamajiem pasaules vicečempiona tituls Limbažu novada sporta skolas audzēknim Klāvam Norenbergam.

Uzrādītie rezultāti ātrspēlē un ātrajā dambretē Latvijai komandu vērtējumā ļāva izcīnīt otro vietu starp 17 valstu izlasēm.

Sīkāka informācija šeit.