Vasaras izskaņā uz treniņnometni Limbažos pulcējās jaunās volejbolistes, lai veiksmīgāk sagatavotos jaunajai sezonai. Pastiprināti strādājām pie fiziskās sagatavotības, kā arī pie tehnikas un taktikas elementu pilnveidošanas.

Šādās nometnēs, paralēli volejbola spēles apguvei, ļoti svarīgas ir savstarpējās attiecības, komunikācija savā starpā, kolektīva veidošanās, kā arī mācīties būt patstāvīgām.

Nometnes laikā mums bija iespēja apmeklēt atrakciju parku ”Avārijas brigāde”. Visas dienas garumā baudījām šī parka piedāvātās izklaides iespējas, tas bija ļoti aizraujoši un interesanti. Paldies par doto iespēju.

Pavisam necerēti, mums radās iespēja, satikties un aprunāties ar divkārtējo Eiropas čempioni pludmales volejbolā Tīnu Graudiņu. Meitenēm tas bija liels pārsteigums un iespēja uzzināt ko vairāk par Tīnas gaitām, veiksmīgām uzvarām un sāpīgiem zaudējumiem. Par to, cik ļoti viņai pietrūkst mājas sajūtas, atrodoties ilgstoši sacensībās un treniņnometnēs. Saņēmām daudz laba vēlējumu un izturību treniņos un izvirzīt pēc iespējas augstākus mērķus un sasniegt tos. Savukārt, mēs novēlējām, lai beidzot izdodas “sasist” brazīlietes.

Tā nu mūsu treniņnometne noslēgusies, ar labi padarīta darba sajūtu, ar domām par nākamo vasaru.

Volejbola trenere Inta Mežgaile.