6.-7.janvārī Jelgavā tika izspēlētas LJČ 1.posma pirmās līgas spēles U-16 grupas volejbolistēm. Mūsu sporta skolas meitenes ar 3:0 pieveica RVS III (A.V.K.) un Kuldīgas novada/Skrundas komandas. Saspringta un spraiga cīņa bija pret Jelgavas novada Sporta centra volejbolistēm. Bijām vadībā ar 2:0, bet trešajā setā pretinieču spēcīgās serves izsita mūsu meitenes no spēles ritma un  jelgavnieces guva uzvaru.  Ceturtais sets aizritēja līdzvērtīgi, bet prieks, ka mūsu volejbolistes spēja ļoti labi nospēlēt seta galotni un gūt uzvaru ar 3:1. Pēc 1.posma spēlēm Limbažu komanda pirmajā līgā ir ierindojusies 1.vietā ,līdz ar to ,otrais posms mūsu volejbolistēm nav jāspēlē, bet cītīgi jātrenējas un jāgatavojās 3.posma mačiem 1.-2. aprīlī.

Komandā spēlēja: Marta Beatrise Gintere, Estere Oša, Alise Aleksāne,  Estere Martinsone, Keila Čukure, Viktorija Dzene, Rebeka Zandte, Terēza Krastiņa, Kate Upmale, Paula Keita Melbārde, Evelīna Liepiņa, Letīcija Tauriņa.

Trenere : Ineta Sprancmane