Jūlija mēneša sākums jau kļuvis par tradīciju Limbažu novada Sporta skolas futbola nodaļas audzēkņiem piedalīties starptautiskā futbola turnīrā ,,Wasa cup” (Somija). Šogad sporta skola piedalījās ar četrām komandām trijās vecuma grupās. Kopumā visu komandu startu visnotaļ jāvērtē pozitīvi, jo daudziem audzēkņiem šī bija pirmā starptautiskā pieredze.

U-9 komandu grupā startēja 31 komanda. Startējot bez pamata sastāva spēlētājiem, šoreiz līderu loma bija jāuzņemas citiem. Būdami četrās spēlēs vadībā, nepratām to saglabāt, jo ne katrs no 13 spēlētājiem tika galā ar uztraukumu un pareizu spēles situācijas izvērtēšanu, bet zaudējumi ar vienu vārtu starpību un katrā spēlē gūtie vārti liecina, ka veidojas laba komanda.

U-11 komandu grupā startēja 38 komandas, no tām  divas mūsu sporta skolas komandas. Nosacīti 1. komanda grupā palika 2.vietā, kas deva iespēju tālāk cīnīties par medaļām ,,A” finālā, bet 1/8 finālā sāpīgs zaudējums 2:1 līdzvērtīgā spēlē, jo nepratām realizēt savas labās iespējas, un gūta 11.vieta. 2.komanda iesāka turnīru neveiksmīgi ,bet pēdējā turnīra dienā gūtās 3 uzvaras deva puišiem pārliecību par saviem spēkiem un spēles prasmi.

U-13 komandu grupā piedalījās 31 komanda. Pārliecinoša spēle un uzvaras savā grupā deva puišiem ticību, ka var cīnīties arī par medaļām, bet izloze bija nepielūdzama, ļoti spēcīgs pretinieks, un tikai spēles beigās zaudējums 2:0. Gūta 7.vieta, bet uzvarētāja kauss ceļo uz Zviedriju.

Wasa Footballcup 2024