Limbažu novada Sporta skolas futbola nodaļas audzēkņi jau tradicionāli jūlija mēneša sākumā piedalījās Somijā ,,Wasa Cup” starptautiskajā jauniešu futbola turnīrā, kas notiek jau vairāk kā 30 gadus.

Šogad sporta skola piedalījās ar trīs vecuma komandām un jāsaka –  kopumā veiksmīgi. U-9 vecuma grupā mūsu komandas audzēkņi tā arī neizbaudīja zaudējuma rūgtumu un nopelnīja medaļas.
U-13 vecuma grupā piedalījās 29 komandas no četrām valstīm un spēles laiks nebija ilgstošs. Tāpēc katra spēlē pieļautā kļūda dārgi atmaksājās un katram no 17 spēlētājiem bija maksimāli jākoncentrējas savam spēles mirklim. Sīvās cīņās spēlējot pret Zviedrijas un Somijas komandām, tikām play off cīņā par medaļām, bet izloze nebija mums labvēlīga, jo bija jātiekas ar turnīra labāko komandu (viņi kļuva par čempioniem) un līdzvērtīgā spēlē  mums– zaudējums. Šoreiz jāsaka, ka spēles tiesneša lēmumi bija stipri nekorekti pret mūsu komandu, kas atstāja rūgtumu sirdī un apliecināja faktu –  jābūt galvas tiesu labākam pret vietējo komandu, lai to uzvarētu un jākoncentrējas katrā spēles momentā arī tad, kad esi atdevis piespēli. Ļoti lielu gandarījumu sagādāja spēle pret Igaunijas FK Santos, kuru uzvarējām skaistā un vienas elpas vilciena spēlē.

Turnīrs deva lielu pieredzi gan spēles prakses, gan kolektīva veidošanas ziņā, kas noteikti atbalsosies Latvijas čempionāta spēlēs. Paldies Valdim Matīsam par lielo organizatorisko darbu, vecākiem  un sporta skolai par sniegto atbalstu.

Turnīra rezultāti:

U-13 zēni 12. vieta no 27 komandām