Maija mēnesī vienojoties ar Limbažu novada vispārizglītojošo skolu sporta skolotājiem, nolemts organizēt skolu sacensības divos sporta veidos – krosā un futbolā.

Krosa sacensības šogad neierasti tika aizvadītas Limbažos, nevis Lāņu mežā. Olimpiskā centra “Limbaži” airēšanas bāzē 10. maijā tikās skolēni no 4. līdz 9. klasei lai skrietu distances no 600 līdz 1800 metriem.

Kopā sacensībās piedalījās 158 skolēni no Salacgrīvas vidusskolas, Limbažu vidusskolas, Limbažu Valsts ģimnāzijas, Umurgas pamatskolas, Viļķenes pamatskolas, Vidrižu pamatskolas, Liepupes pamatskolas un Lādezera pamatskolas. Ar sacensību rezultātiem iespējams iepazīties Limbažu novada Sporta skolas mājas lapas sadaļā “Skolu sports”. Foto pieejami šeit.

Uzreiz pēc nedēļas – 17. maijā skolu sporta sacensības turpinājās Staicelē, kur tika aizvadīts futbola turnīrs. Sacensības piedalījās B (2006.-2007. g.dz.)  un C (2008.-2009. g.dz.) vecuma grupas zēni, kā arī C (2008.-2009. g.dz.) vecuma grupas meitenes. Sacensībās piedalījās komandas no Umurgas pamatskolas, Pāles pamatskolas, Vidrižu pamatskolas, Staiceles pamatskolas, Liepupes pamatskolas, Ainažu pamatskolas, Limbažu vidusskolas un Salacgrīvas vidusskolas.

Rezultāti C grupas meitenēm:

1. Vieta Pāles pamatskola
  2. Vieta Staiceles pamatskola
  3. Vieta Liepupes pamatskola

Rezultāti C grupas zēniem

1. Vieta Staiceles pamatskola
  2. Vieta Ainažu pamatskola
  3. Vieta Salacgrīvas vidusskola

Rezultāti B grupas zēniem

1. Vieta Staiceles pamatskola
  2. Vieta Limbažu vidusskola
  3. Vieta Salacgrīvas vidusskola

Visi rezultāti pieejami Limbažu novada Sporta skolas mājas lapas sadaļā “Skolu sports”.

Foto pieejami šeit.