31. janvārī Limbažu vidusskolas telpās norisinājās Limbažu novada skolēnu 3×3 sacensības basketbolā, zēniem.

Kopā piedalījās 6 komandas. Limbažu vidusskolas 1.komanda, Limbažu Valsts ģimnāzijas 1. komanda, Salacgrīvas vidusskolas komanda, Limbažu vidusskolas 2. komanda, Limbažu Valsts ģimnāzijas 2. komanda, Limbažu Valsts ģimnāzijas 3. komanda.

Spēles izvērtās ļoti interesantas un spraigas, ar rezultātu:

1. vieta Limbažu Valsts ģimnāzijas 1. komanda, tās spēlētāji: Edgars Grants, Kārlis Bālāboliņš, Ilvars Kalniņš, Roberts Ralfs Zemītis;

2. vieta Limbažu vidusskolas 2. komanda, tās 2. spēlētāji: Keits Kalvāns, Lauris Lapiņš, Roberts Krogzems-Vasiļjevs, Edijs Skutāns;

3. vieta Limbažu vidusskolas 1. komanda, tās spēlētāji: Roberts Tarakanovs, Toms Zaķis, Ralfs Fridvalds, Kārlis Zvirbulis;

4.vieta Limbažu Valsts ģimnāzijas 3. komanda;

5. vieta Limbažu Valsts ģimnāzijas 2. komanda;

6. vieta Salacgrīvas vidusskola;

Pateicamies jauniešiem par lielisko spēli un cīņas garu, veiksmi turpmākajās spēlēs!