Esi sportisks un patīk fiziskās aktivitātes? Interesējies par cilvēka ķermeņa uzbūvi, darbību un vēlies būt aktīvs? Tu vēlies mācīt, trenēt, skaidrot? Tu vēlētos vadīt sporta organizāciju? Tu gribi aicināt sabiedrību būt fiziski aktīvai? Vēlies iegūt uzreiz divas kvalifikācijas četros gados?
Profesionālā BAKALAURA augstākās izglītības programma “SPORTA  ZINĀTNE” gaida Tevi! 
 
Šī ir Latvijā reta iespēja iegūt divas kvalifikācijas vienlaicīgi četros gados:
Pirmajā kursā piedāvājam 100 budžeta vietas! Nebēdā, ja netiec budžetā – ik pusgadu notiek konkurss par budžeta vietām!!!
Varbūt esi zinātkārs par cilvēka funkcijām, muskuļu, cīpslu un saišu darbību un ne tikai? Vēlies cilvēkus ārstēt nevis ar zālēm, bet ar kustībām? 
 
Profesionālā BAKALAURA augstākās izglītības programma “FIZIOTERAPIJA” gaida Tevi!
 
Topošie fizioterapeiti studiju laikā apgūst fizioterapijas tehnoloģijas, kuras mūsdienās var būt nepieciešamas dažādām vecuma grupām:
  •    terapeitiskos vingrinājumus;
  •    masāžu;
  •    postizometriskās relaksācijas metodes;
  •    mobilizācijas tehniku;
  •    fizikālās procedūras u.c. 
Studiju laikā profesionālās kvalifikācijas prakse un profesionāli praktiskie studiju kursi tiek organizēti ārstniecības iestādēs. Iegūstot teorētiskās un praktiskās kompetences, zināšanas un prasmes, fizioterapeiti var strādāt veselības aprūpes, sociālās aprūpes, izglītības un sporta sistēmā, kā arī veikt individuālu profesionālo darbību.
 
 
Ja Tev ir papildus jautājumi par uzņemšanu vai studiju procesu, ienāc mūsu lapā: www.uznemsana.lspa.lv vai zvani 29328410 un mēs Tev atbildēsim!