16.jūnijā mūsu sporta skolas U16 grupas vieglatlēti piedalījās Ogres NSC organizētajās sacensībās. Šīs sacensības bija laba treniņa procesa pārbaude un iespēja vēl izpildīt normatīvus dalībai Latvijas čempionātā. Stipri lietainos apstākļos tika sasniegti teicami rezultāti, izcīnītas vairākas godalgas un augstas vietas.
Divas uzvaras Agnesei Bērziņai – lodes grūšanā (12,86m) un diska mešanā (40,02m).
Divas uzvaras Jēkabam Ailtam – 110m/b (15,41s) un tāllēkšanā (6,28m PR).
Divas reizes uz goda pjedestāla kāpa arī Endijs Dubovijs – 1.v. lodes grūšanā (14,79m) un 2.v. diska mešanā (43,74m PR un sporta skolas rekords 15g.v.).
Gints Brīze izcīnīja bronzas medaļu 200m (24,51s PR) un 5.v. 100m (12,12s PR).
Artūrs Jānis Barkovskis 4.v. 200m (24,63s PR) un 9.v. šķēpa mešanā (36,85m).
Gustavs Lipskis 4.v. 2000m (6:50,46 PR).
Jēkabs Ādamsons 7.v. 800m (2:18,95 PR) un 10.v. 100m (12,41s PR).
Kārlis Ailts 7.v. šķēpa mešanā (37,99m PR).
Kerija Jerāne 7.v. augstlēkšanā (1,40m PR).
Sigurds Konošonoks 8.v. 200m (25,97s PR).
Gustavs Ēriks Marķīzs 8.v. 800m (2:23,83 PR).
Treneri – Ginta Teko, Astrīda Tamāra Gromova, Agris Ķirsis, Aivars Rolmanis un Māris Urtāns.
Apsveicam un vēlam veiksmīgus startus arī turpmākajās sacensībās!
Ginta TEKO,
vieglatlētikas trenere