12.martā Limbažu sporta hallē tika aizvadītas LJČ pārspēļu otrais sabraukums U-14 grupas volejbolistēm. Šajā vecuma grupā  1.posmā komandas bija sadalītas trīs grupās, kuras savā starpā izspēlēja apli. Komandas, kuras izcīnījušas  grupās 3.-4.vietu (kopā 6.komandas) piedalījās pārspēlēs, lai cīnītos par četrām vietām iekļūšanai 1.līgā.

Pirmajā pārspēļu sabraukumā Balvos mūsu meitenes ar 2:0 uzvarēja Daugavpils BJSS 2.komandu, bet piekāpās Balvu Sporta skolas volejbolistēm. Sabraukumā Limbažos mūsu sporta skolas volejbolistes  izcīnīja trīs uzvaras ar 2:0, pieveicot Minusas Volejbola skolu, Dienvidkurzemes SS 2.komandu un Talsu NSS. Tika izcīnīta vieta 1.līgā, kur pretī stāsies ļoti spēcīgas komandas. Nākamais posms jau šo piektdien 17.martā Gulbenē.

Komandā spēlēja: Mairita Volde, Diāna Kolontaja, Elza Puķīte, Marta Groma, Valērija Bogdanova, Anna Smilga, Anete Mihailova, Emīlija Lubava, Beāte Putilova .

Trenere: Ineta Sprancmane

Nav galerija jāizvēlas vai galerijā tika dzēsts